"Slovácký džbánek" 7.-8.2.2009
Tradiční turnaj skončil pro pořádající oddíl Kraso Uherské Hradiště nečekaným,ale zaslouženým úspěchem - zlato Terezy Světlíkové, stříbro pro Břetislava Španěla, bronz Kláry Světlíkové , šesté místo Eriky Hanákové ,sedmé místo Adrianky Slaníkové a deváté místo Nikol Hlůškové - gratulujeme !
SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
Český pohár
Pohár ČKS
Přebor Zlínského kraje
__________________________________
7.2. - 8.2.2009 Zimní stadion Uherské Hradiště
V uplynulém víkendu proběhl tradiční turnaj o Slovácký džbánek . Na skvěle obsazeném turnaji, zazářilli také svěřenci hradišťské trenérky Svatavy Mazurkové . 1. místo v kategorii juniorek Terezy Světlíkové, 2.místo v kategorii nejmladší žáci Břetislava Španěla, 3 .místo v kategorii mladší žačky Kláry Světlíkové, 7. místo v žačkách Adrianky Slaníkové ,6.místo v juniorkách Eriky Hanákové a 9.místo Nikol Hůškové potěšilo nejen ji, ale všechny příznivce hradišťského krasobruslení.
Výsledky :
Juniorky: celkem 16 závodnic
1.místo Tereza Světlíková SK KRASO Uh.Hradiště 87,35 KP 1 VJ 3
2.místo Patricie Ježková BK Variace Liberec 86,65 KP 2 VJ 4
3.místo Hana Váverková USK Praha 85,92 KP 4 VJ 1
6.místo Erika Hanáková SK Kraso Uh.Hradiště 76,32 KP 7 VJ 6
9.místo Nikol Hlůšková SK Kraso Uh.Hradiště 70,77 KP 12 VJ 9
Žačky: celkem 16 závodnic
1.místo Klára Kadlecová USK Praha 94,34 KP 1 VJ 1
2.místo Eliška Březinová TJ Stadion Brno 87,23 KP 2 VJ 2
3.místo Adéla Jelínková USK Praha 85,54 KP 3 VJ 3
7.místo Adriana Slaníková SK Kraso Uh.Hradiště 76,88 KP 6 VJ 6
Žáci : celkem 3 závodníci
1.místo Tomáš Kupka BK Hradec Králové 109,83 KP 1 VJ 1
2.místo Pavel Dorňák BK Hradec Králové 81,62 KP 2 VJ 2
3.místo Vojtěch Potyš BK LR Cosmetic Ostrava 71,09 KP 3 VJ 3
mladší žáci : celkem 3 závodníci
1.místo Jan Kurnik SKK Karviná 71,63
2.místo Martin Krhovják KK Orlová 67,37
3.místo Robert Tomek TJ stadion Brno 50,51
Mladší žačky : celkem 30 závodnic
1.místo Jana Coufalová BK LR Cosmetic Ostrava 87,82 KP 1 VJ 1
2.místo Lydie Leova TJ Kraso Náchod 74,53 KP 3 VJ 2
3.místo Klára Světlíková SK KRASO Uh.Hradiště 72,37 KP 4 VJ 4
Nejmladší žačky: celkem 26 závodnic
1.místo Sarah Boehmová HC Litvínov 40,61
2.místo Hana Třasková SKK AZ Havířov 35,53
3.místo Sára Zwickerová USK Praha 34,79
Nejmladší žáci : celkem 4 závodníci
1.místo Daniel Vachutka USK Praha 35,28
2.místo Břetislav Španěl SK KRASO Uh.Hradiště 31,97
3.místo Damian Muck BK Frydek Místek 30,61
Nováčci dívky:
1.místo Aneta Juhaňáková HC rebel Havlíčkův Brod
2.místo Jessica Gonsiorovská HC Litvínov
3.místo Tereza Vykopalová HC RI Okna Zlín
Mladší nováčci dívky :
1.místo Nikola Doubková USK Praha
2.místo Aneta Kramosilová USK Praha
3.místo Lucie Popková BK LR Cosmetic Ostrava